Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CQ8023S netwerkkabel 0,5 m Cat8.1 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
De LogiLink CQ8023S netwerkkabel biedt betrouwbare en snelle gegevensoverdracht met zijn Cat8.1-classificatie. Met een kabellengte van 0,5 meter en een AWG-maat van 26 is deze kabel geschikt voor diverse netwerktoepassingen. De zwarte kleur past discreet in elk kantoor- of thuisnetwerk. Deze netwerkkabel is een praktische oplossing voor efficiënte en stabiele verbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| CAT Type | CAT 8.1 |
| Kabellengte | 0.50 m |
| AWG maat | 26 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
| EAN | 4052792052077 |
| Vendorcode | CQ8023S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink CQ8023S netwerkkabel 0,5 m Cat8.1 Zwart
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink CQ8073S netwerkkabel 5 m Cat8.1 Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
LogiLink CQ8093S netwerkkabel 10 m Cat8.1 Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
LogiLink CQ8103S netwerkkabel 15 m Cat8.1 Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 40GBase-T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 6,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| AWG maat | 26 |
| CAT Type | CAT 8.1 |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 40 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792052077 |
| Vendorcode | CQ8023S |
| Artikelnr | 262245 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met

