Je bent nog niet ingelogd
LogiLink C6A111S netwerkkabel Wit 20 m Cat6a S/FTP (S-STP)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De LogiLink C6A111S netwerkkabel is een hoogwaardige Cat6a-kabel met een lengte van 20 meter. Deze S/FTP-kabel (Screened Shielded Twisted Pair) biedt een solide verbinding en ondersteunt snelheden tot wel 10 Gigabit Ethernet. Met een AWG-maat van 26 en een witte kleur is deze kabel een betrouwbare en stijlvolle keuze voor uw netwerktoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 20.00 m |
| AWG maat | 26 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 4052792055733 |
| Vendorcode | C6A111S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10GBase-T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG maat | 26 |
| Brandwerend | ✓︎ |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabel klasse | Ea |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabelvorm | Rond |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 20.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792055733 |
| Vendorcode | C6A111S |
| Artikelnr | 941028 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯

