Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 65959 seriële kabel Beige 0,3 m DB-25
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De DeLOCK 65959 seriële kabel is een 0,3 meter lange verbindingskabel met een D-Sub 25-pins aansluiting aan beide zijden. De mannelijke connector aan de ene kant maakt verbinding met een apparaat, terwijl de vrouwelijke connector aan de andere kant ruimte biedt voor extra apparaten. Deze compacte en bruine kabel is ideaal voor het aansluiten van seriële apparaten in beperkte ruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | D-Sub (25-pin) |
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Vrouwelijk |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Kleur Product | Bruin |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4043619659593 |
| Vendorcode | 65959 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Materiaal omhulsel | Nylon/polyvinylchloride (PVC) |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | D-Sub (25-pin) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619659593 |
| Vendorcode | 65959 |
| Artikelnr | 966103 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze splitter van Delock verdeelt en verbindt de signalen van een D-Sub 25 male connector met twee D-Sub 25 female connectoren. Alle 25 signaallijnen zijn 1:1 beschikbaar voor gegevensoverdracht met deze Y-kabel. Dit maakt de splitter geschikt voor computers, machines, printers, enz.
Technische details
- Connectoren:
1 x D-Sub 25-pins mannelijke connector met schroeven
2 x D-Sub 25-pins female connector met schroeven - Pinbezetting: 1:1
- Kabeldikte: 28 AWG
- Kabeldiameter: ca. 5,0 mm
- Schroeftype: #4-40 UNC
- Materiaal: PVC
- Kleur: beige
- Kabellengte:
ca. 17 cm (zonder verbindingsstukken)
ca. 30 cm (incl. verbindingsstukken)
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯