Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 87278 seriële kabel Zwart 1 m DB-9
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
Nieuw
❮
❯
De DeLOCK 87278 seriële kabel is een praktische verbindingskabel uit de seriele kabels categorie. Met een lengte van 1 meter en uitgevoerd in zwart, verbindt deze kabel twee apparaten met D-Sub 9-pins connectoren. Beide uiteinden zijn voorzien van vrouwelijke connectoren, wat flexibiliteit biedt bij het aansluiten van verschillende apparaten. De kabel is geschikt voor seriële datacommunicatie en ondersteunt standaardtoepassingen waarin seriele verbindingen vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | D-Sub (9-pin) |
| Aansluiting 1 type (m/f) | Vrouwelijk |
| Connector 2 | DB-9 |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Vrouwelijk |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4043619872787 |
| Vendorcode | 87278 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Materiaal omhulsel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | D-Sub (9-pin) |
| Connector 2 | DB-9 |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619872787 |
| Vendorcode | 87278 |
| Artikelnr | 977344 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze seriële kabel van Delock is een full handshake null-modemkabel met RTS/CTS- en DTR/DTS-dataflowcontrole. Deze kabel biedt de mogelijkheid om RS-232-apparaten rechtstreeks met elkaar te verbinden. Optioneel kunnen apparaten via de RI-lijn van stroom worden voorzien. Mini D-Sub 9-connector. Deze kabels passen op elke RS-232-poort, omdat de mini D-Sub 9-connectoren (44 x 33,3 x 15 mm) klein en compact zijn. Op deze manier kunnen RS-232-verbindingen naast elkaar worden gebruikt.
Technische details
- Connectoren:
1 x seriële D-Sub 9 female met schroeven >
1 x seriële D-Sub 9 female connector met schroeven - Kabeldikte: 28 AWG
- Volledige handshakingkabel
- Pinbezetting: 2 – 3, 3 – 2, 4 – 6, 6 – 4, 5 – 5, 7 – 8, 8 – 7, 9 – 9, afgeschermd
- Kleur: zwart
- Isolator: PVC
- Schroeftype: #4-40 UNC
- Kabeldiameter: ca. 5 mm
- Kabellengte inclusief connectoren: ca. 1 m
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Nieuw
❮
❯