Je bent nog niet ingelogd
Lindy 43413 seriële kabel Grijs 1,5 m USB Type-A RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 43413 seriële kabel verbindt USB Type-A apparaten met RS-232 poorten. Met een lengte van 1,5 meter biedt deze grijze kabel voldoende bereik voor diverse installaties. Beide connectoren zijn mannelijk uitgevoerd, waardoor compatibiliteit met standaard seriële interfaces gegarandeerd is. Ideaal voor het aansluiten van legacy-apparatuur op moderne computers. De kabel is compact en gemakkelijk mee te nemen voor onderwegs gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | USB-A |
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Connector 2 | RS-232 |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Mannelijk |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4002888434133 |
| Vendorcode | 43413 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 16 x 40 x 8 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 34 x 59 x 18 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Mannelijk |
| Bandwidth | 12 MB/s |
| Materiaal omhulsel | Kunststof |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 | USB-A |
| Connector 2 | RS-232 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | FT231XS |
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888434133 |
| Vendorcode | 43413 |
| Artikelnr | 977796 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯