Je bent nog niet ingelogd
Thermal Grizzly Minus Pad 8 Thermisch pad
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Thermal Grizzly Minus Pad 8 is een thermisch pad ontworpen voor efficiënte warmteoverdracht tussen componenten en koellichamen. Met afmetingen van 100 x 100 mm en een dikte van 3 mm biedt het pad een goede balans tussen compressibiliteit en prestatie. Het thermische pad is geschikt voor verschillende toepassingen in computersystemen waar directe contact tussen warmtebron en koelelement noodzakelijk is. Het materiaal helpt bij het vullen van onregelmatigheden en zorgt voor verbeterde thermische geleidbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermal Grizzly |
| Productsoort | Thermal Pads |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4260711991127 |
| Vendorcode | TG-MP8-100-100-30-1R |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Roze |
| Productsoort | Thermal Pads |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260711991127 |
| Vendorcode | TG-MP8-100-100-30-1R |
| Artikelnr | 1170231 |
| Merk | Thermal Grizzly |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯