Je bent nog niet ingelogd
POLY Studio Zwart 3840 x 2160 Pixels
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De POLY Studio Zwart is een geavanceerde webcam die is ontworpen voor professionele communicatie en content creation. Met een indrukwekkende videoresolutie van 3840 x 2160 pixels levert deze camera zeer gedetailleerde beelden in 4K-kwaliteit. De geïntegreerde microfoon zorgt voor naadloze audio-opname zonder aanvullende apparatuur nodig te hebben. Dit maakt de POLY Studio Zwart een uitstekende keuze voor videovergaderingen, livestreaming en professionele videowerk waarbij kwaliteit van groot belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Poly |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 197497463484 |
| Vendorcode | 842D4AA#UUZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
829,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtype afstandsbediening | AAA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gelijkstroom (max) | 5 A |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 2340 gram |
| Hoogte | 105 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 45121520 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitale zoom | 5x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage input | 12 V |
| Horizontaal gezichtsveld | 110° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197497463484 |
| Vendorcode | 842D4AA#UUZ |
| Artikelnr | 1110941 |
| Merk | Poly |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯