Je bent nog niet ingelogd
Razer Kiyo V2 webcam 8,3 MP 3840 x 2160 Pixels USB-C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Razer Kiyo V2 is een krachtige webcam met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een frame rate van 60 FPS. Met een beeldhoek van 93 graden en 8,3 megapixels, biedt deze webcam heldere en gedetailleerde video-opnamen. De geïntegreerde microfoon zorgt voor heldere audio, waardoor de Razer Kiyo V2 een geweldige keuze is voor livestreams, videogesprekken en online presentaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 60 FPS |
| Kijkhoek | 93 ° |
| Megapixels | 8.3 MP |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8887910000526 |
| Vendorcode | RZ19-05370100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 8.3 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autofocus | ✓︎ |
| Kijkhoek | 93 ° |
| Framerate | 60 FPS |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 116 mm |
| Diepte | 65.3 mm |
| Gewicht | 255 gram |
| Hoogte | 74 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Ruisonderdrukkingseffect | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | 4K Ultra HD |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 1440p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910000526 |
| Vendorcode | RZ19-05370100-R3M1 |
| Artikelnr | 975187 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯