Je bent nog niet ingelogd
Microsoft Xbox Wireless Controller Pulse Red (2025)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Microsoft Xbox Wireless Controller Pulse Red (2025) is een veelzijdige en comfortabele gamepad voor diverse platforms, waaronder Android, PC, Xbox One en Xbox Series X/S. Met zijn draadloze verbinding, 3.5 mm-aansluiting en USB-C-poort biedt hij gebruikers flexibiliteit en gemak. De controller beschikt over force feedback-functionaliteit voor een immersieve gaming-ervaring. Of je nu een casual of hardcore gamer bent, deze controller is een solide keuze om jouw game-sessies naar een hoger niveau te tillen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Microsoft |
| Platform | Android, PC, Xbox One, Xbox Series X/S, iOS |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-C |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Force feedback | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 196388518203 |
| Vendorcode | EP2-29936 |
Toon meer
Kies je variant
Microsoft Xbox Wireless Controller Shock Blue (2025)
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 59,95
Microsoft Xbox Wireless Controller Velocity Green (2025)
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 54,95
Microsoft Xbox Wireless Controller Pulse Red (2025)
Kleur Product:
Rood
Bekijk vergelijking
Huidig
Microsoft Xbox Wireless Controller Deep Pink (2025)
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 54,95
Microsoft Xbox Wireless Controller Heart Breaker Limited Edition
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 59,00
Microsoft Xbox Wireless Controller Robot White (2025)
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 49,95
Microsoft Xbox Wireless Controller Carbon Black (2025)
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 59,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Microsoft |
| Platform | Android, PC, Xbox One, Xbox Series X/S, iOS |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-C |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Accuduur | 40 uur |
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Analoge duim-sticks | ✓︎ |
| Force feedback | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 14 |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Programmeerbare knoppen | ✓︎ |
| Hoogte | 61 mm |
| Breedte | 101.9 mm |
| Diepte | 152.9 mm |
| Gewicht | 437 gram |
| Kleur Product | Rood |
| EAN | 196388518203 |
| Vendorcode | EP2-29936 |
| Artikelnr | 251271 |
| Merk | Microsoft |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Sorr
Eerste review
Geschreven bij: Microsoft Xbox Wireless Controller Carbon Black (2025)
Geplaatst: 30-03-2026
5 dagen in bezit
Goed maar klein
★★★★★★★★★★
P07G5
Eerste review
Geschreven bij: Microsoft Xbox Wireless Controller Carbon Black (2025)
Geplaatst: 17-03-2026
5 dagen in bezit
Fijne controller met naadloze ondersteuning
Compatibiliteit
Triggers voelen goed aan
Bedraad of draadloos
Batterijen meegeleverd
Had voor mij persoonlijk een slag groter gemogen
Textuur achterkant voelt goedkoop aan
Ik wilde een controller voor mijn pc zonder gedoe en zonder software om signalen om te zetten etc. Deze controller is daar zeer geschikt voor. Verbinden en klaar, alles werkt. De controller ligt fijn in de hand, maar had qua formaat nog wel iets groter gemogen. Ook de plastic ribbeltjes/textuur aan de achterkant vind ik persoonlijk wat goedkoop aanvoelen (al geeft het wel veel grip).
❮
❯

