Je bent nog niet ingelogd
Brother Toner TN-329BK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother Toner TN-329BK is een zwarte tonercartridge met een printcapaciteit van 6000 pagina's. Deze compatibele toner is ontworpen voor gebruik in verschillende Brother-printers. De toner biedt een kosteneffectieve oplossing voor veelvuldig printen en kan betrouwbare en hoogkwalitatieve afdrukken leveren. Het is een handige optie voor kantoor- en thuisgebruikers die op zoek zijn naar een duurzame toneroplossing voor hun Brother-printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 4977766735056 |
| Vendorcode | TN-329BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HL-L8350CDW |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 591 g |
| Hoogte | 340 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO/IEC 19798 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766735056 |
| Vendorcode | TN-329BK |
| Artikelnr | 105177 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Zwart - super hoge capaciteit DCP-L8450CDW en MFC-L8850CDW
Toon meer
❮
❯
❮
❯