Je bent nog niet ingelogd
Brother TN6600
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Brother TN6600 is een hoogwaardige zwarte toner cartridge die compatibel is met diverse Brother printers. Met een afdrukvolume van 6000 pagina's biedt deze toner een efficiënte en betrouwbare oplossing voor uw printtaken. De TN6600 is eenvoudig te installeren en zorgt voor scherpe, heldere afdrukken. Deze cartridge is een praktische keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een duurzame en kosteneffectieve tonerkeuze voor hun Brother printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4977766629782 |
| Vendorcode | TN6600 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HL-1030/1230/1240/1250/1250LT/1270N/1270NLT, HL-1430/1440/1450/1450LT/1470N/1470NLT, HLP-2500, FAX-8350P/8360P/8750P et MFC-9660/9760/9850/9870/9880/9880N. |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 823 g |
| Hoogte | 150 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 355 x 150 x 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766629782 |
| Vendorcode | TN6600 |
| Artikelnr | 112103 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Toner hoge capaciteit (6.000 pagina's A4 bij 5% dekking).
Toon meer
❮
❯