Je bent nog niet ingelogd
HP 981X High Yield Black Original PageWide Cartridge Cartridge 11000pagina's Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 981X High Yield Black Original PageWide Cartridge is een krachtige en efficiënte tonercartridge voor uw printer. Met een afdrukvolume van 11.000 pagina's is deze zwarte tonercartridge ideaal voor hoogvolume printtaken. Het ontwerp van de cartridge zorgt voor een eenvoudige installatie en betrouwbare afdrukkwaliteit. Deze tonercartridge is een kosteneffectieve oplossing voor uw kantoor- of thuisprinttaken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 11000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
| EAN | 0889296095286 |
| Vendorcode | L0R12A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP PageWide Enterprise Color MFP 586dn HP PageWide Enterprise Color MFP 586f HP PageWide Enterprise Color Flow MFP 586z HP PageWide Enterprise Color 556dn HP PageWide Enterprise Color 556xh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 11000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Multipack | ✖︎ |
| OEM-code | L0R12A |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 11000 pagina's |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0889296095286 |
| Vendorcode | L0R12A |
| Artikelnr | 133166 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal om consistente, professionele kleurendocumenten te produceren met de hoge snelheden waarvoor uw HP PageWide Enterprise printer ontworpen is.
Toon meer
❮
❯
❮
❯