Je bent nog niet ingelogd
HP 56A originele zwarte LaserJet tonercartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 56A originele zwarte LaserJet tonercartridge is een betrouwbare oplossing voor uw printbehoeften. Deze cartridge bevat originele HP-toner en levert een printcapaciteit van tot 7400 pagina's. Het product is specifiek ontworpen voor HP LaserJet-printers en garandeert professionele afdrukken in zwart. De cartridge is eenvoudig te installeren en biedt een kosteneffectieve manier om uw printer aan het werk te houden. Ideaal voor kantoren en bedrijven die regelmatig afdrukken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 7400 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 889899671009 |
| Vendorcode | CF256A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP LaserJet M436 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1395 x 1050 x 2533 mm |
| Breedte | 507 mm |
| Diepte | 222 mm |
| Gewicht | 690 g |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1395 x 1050 x 2532,9 mm (54.9 x 41.3 x 99.7") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 249,5 kg (550 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 7400 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CF256A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 5,88 kg (13 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 889894325457 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889899671009 |
| Vendorcode | CF256A |
| Artikelnr | 210967 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Print professional-quality documents, using toner that produces crisp text and sharp, black graphics.
- Count on reliable printing and professional-quality results in challenging environmental conditions.
- Original HP printers, toner, and paper are designed and tested together for outstanding results.
- Count on consistent results—from page to page and cartridge to cartridge.
- Replace toner cartridges quickly and easily with cartridges designed for simple installation.
- Count on reliable printing and professional-quality results in challenging environmental conditions.
- Original HP printers, toner, and paper are designed and tested together for outstanding results.
- Count on consistent results—from page to page and cartridge to cartridge.
- Replace toner cartridges quickly and easily with cartridges designed for simple installation.
Toon meer