Je bent nog niet ingelogd
HP SU158A 2500pagina's Zwart toners & lasercartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP SU158A is een zwarte tonercartridge uit onze printercollectie die ontworpen is voor HP LaserJet printers. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van tot 2500 pagina's, waardoor deze geschikt is voor zowel klein- als middelgrote printvolumes. Met deze tonercartridge krijgt u consistente zwarte afdrukken voor documenten en rapporten. Het is een origineel HP product dat naadloos aansluit op compatibele printermodellen en zorgt voor betrouwbare prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628444724 |
| Vendorcode | SU158A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 117 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | SU158A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628444724 |
| Vendorcode | SU158A |
| Artikelnr | 213837 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Legitieme zwarte tonercartridges van Samsung met een opbrengst van 2500 pagina's, gecertificeerd als milieuvriendelijk door TÜV Rheinland, werken samen met uw Samsung printer om de uitvoercapaciteit te verhogen. U profiteert van hoge prestaties, totale betrouwbaarheid en indrukwekkende kwaliteit, elke afdruk weer opnieuw.
Toon meer