Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-C808S Lasertoner 20000pagina's Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-C808S is een cyaankleurige lasertoner met een printcapaciteit van maximaal 20000 pagina's. Deze toner is geschikt voor gebruik in compatibele Samsung laserprinters en biedt efficiënte kleuruitvoer voor professionele afdrukken. De cartridge is ontworpen voor bedrijven en kantoren die regelmatig in kleur printen. Met een hoge paginavermogen kunnen gebruikers langer zonder vervanging werken, wat kan bijdragen aan kosteneffectieve drukoperaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 20000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628528318 |
| Vendorcode | SS560A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-X4300LX, 4250LX, 4220RX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 554 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 20000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | SS560A |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628528318 |
| Vendorcode | SS560A |
| Artikelnr | 213888 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯