Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-K809S Lasertoner Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Samsung CLT-K809S Lasertoner Zwart is een hoogwaardig tonercartridge ontworpen voor zwart-witafdrukken. Dit product uit de tonergroep biedt betrouwbare prestaties voor uw printerwerkstroom. Met één cartridge per verpakking kunt u uw printer eenvoudig van toner voorzien. De zwarte toner garandeert scherpe, professionele tekst en grafische afdrukken. Ideaal voor bedrijven en kantoren die regelmatig grote hoeveelheden documenten afdrukken en op zoek zijn naar een kosteneffectieve tongeroplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628462469 |
| Vendorcode | SS607A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | CLX-9301NA, 9251NA, 9251ND, 9201NA, 9201ND |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-K809S |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628462469 |
| Vendorcode | SS607A |
| Artikelnr | 213893 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯