Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-M503L Lasertoner 5000pagina's Magenta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-M503L is een magenta lasertoner ontworpen voor professionele afdrukwerkzaamheden. Deze toner biedt een printcapaciteit van 5000 pagina's, wat hem geschikt maakt voor regelmatig gebruik in kantooromgevingen. Met één cartridge per pakket beschikt u over een betrouwbare oplossing voor uw magenta printbehoeften. De toner is compatibel met geselecteerde Samsung laserprinters en levert consistente kleurkwaliteit voor zowel documenten als grafische toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628446896 |
| Vendorcode | SU281A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ProXpress C3010ND, C3010DW, C3060ND, C3060FR, C3060FW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 137 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | SU281A |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628446896 |
| Vendorcode | SU281A |
| Artikelnr | 213898 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯