Je bent nog niet ingelogd
Samsung MLT-D111L Lasertoner 1800pagina's Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung MLT-D111L Lasertoner is een betrouwbare keuze voor uw printertaken. Met een printcapaciteit van 1800 pagina's in zwart-wit zorgt deze toner voor efficiënte en hoge kwaliteit afdrukken. Geschikt voor diverse Samsung-printers, is deze toner een eenvoudige en kosteneffectieve oplossing voor uw kantoorbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 1800 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628481699 |
| Vendorcode | SU799A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Xpress M2023, 2029 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 346 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✖︎ |
| Printcapaciteit | 1800 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | SU799A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628481699 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628481699 |
| Vendorcode | SU799A |
| Artikelnr | 213927 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Hoogtepunten:
- -Color: zwart
-Voor ca ..
1: 800 paginas
Toon meer
❮
❯
❮
❯