Je bent nog niet ingelogd
Samsung MLT-D704S Lasertoner Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung MLT-D704S Lasertoner Zwart is een betrouwbare tonercartridge ontworpen voor zwart-witafdrukken. Met een printcapaciteit van 25000 pagina's biedt deze toner een efficiënte oplossing voor uw printwerkzaamheden. De cartridge is geschikt voor diverse laserprinters en helpt u kosteneffectief documenten af te drukken. Ideaal voor kantoren en bedrijven die regelmatig grote hoeveelheden zwart-witmateriaal produceren en behoefte hebben aan betrouwbare printmiddelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 25000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628526512 |
| Vendorcode | SS770A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-K3250NR, K3300NR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 149 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✖︎ |
| Printcapaciteit | 25000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | MLT-D704S |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628526512 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628526512 |
| Vendorcode | SS770A |
| Artikelnr | 213937 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯