Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-C804S Lasertoner Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-C804S is een hoogwaardige lasertoner in cyaan geschikt voor Samsung laserprinters. Deze toner levert helderblauwe afdrukken met uitstekende kleurkwaliteit voor professionele documenten en afbeeldingen. Het product is ideaal voor bedrijven en kantoren die regelmatig in kleur willen printen. De toner is eenvoudig te installeren en biedt betrouwbare prestaties voor uw printbehoefte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628543342 |
| Vendorcode | SS546A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-X3220NR, X3280NR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 554 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-C804S |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628543342 |
| Vendorcode | SS546A |
| Artikelnr | 215484 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯