Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-M804S Lasertoner Magenta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-M804S is een magenta lasertoner ontworpen voor professionele printomgevingen. Deze toner biedt een printcapaciteit van 15000 pagina's, wat zorgt voor efficiënte en kosteneffectieve bedrijfsvoering. Met zijn hoge opbrengst is deze toner ideaal voor organisaties met aanzienlijke printbehoeften. De magenta kleur wordt gebruikt voor het produceren van levendige kleurafdrukkingen in documenten en afbeeldingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 15000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628543502 |
| Vendorcode | SS628A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-X3220NR, X3280NR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 554 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 15000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-M804S |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628543502 |
| Vendorcode | SS628A |
| Artikelnr | 215488 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯