Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-Y505L Lasertoner Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-Y505L is een gele lasertoner ontworpen voor Samsung laserprinters. Deze originele toner biedt heldere gele afdrukken voor documenten en projecten. Met een inhoud van één cartridge is het geschikt voor regelmatig printgebruik. De CLT-Y505L behoort tot Samsung's betrouwbare tonerserie en zorgt voor consistent printresultaat. Dit product is een praktische keuze voor zakelijk en persoonlijk gebruik waarbij kwaliteit en kleurweergave belangrijk zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628447305 |
| Vendorcode | SU512A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ProXpress C2620DW, C2670FW, C2680FX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 128 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-Y505L |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628447305 |
| Vendorcode | SU512A |
| Artikelnr | 215490 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Samsung CLT-Y505 L Toner geel
- voor ongeveer
3: 500 standaardpaginas
Toon meer
❮
❯
❮
❯