Je bent nog niet ingelogd
HP 658X Original Magenta 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De HP 658X Original Magenta toner is een hoogwaardige printcartridge ontworpen voor HP LaserJet-printers. Deze originele magenta toner biedt een printcapaciteit van tot 28000 pagina's, waardoor deze cartridge ideaal is voor kantoren en bedrijven met regelmatige printbehoeften. Met de authenticiteit van HP-originele cartridges krijgt u betrouwbare prestaties en consistente kleurkwaliteit voor uw professionele documenten en afbeeldingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 28000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 192545650755 |
| Vendorcode | W2003X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 658 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M751 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1127 x 956 x 1134 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Hoogte | 198 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1127,8 x 955 x 1132,8 mm (44.4 x 37.6 x 44.6") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 148,8 kg (328 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 28000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | W2003X |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 11 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545650755 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 192545650755 |
| Vendorcode | W2003X |
| Artikelnr | 259344 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯