Je bent nog niet ingelogd
HP LaserJet 659A Origineel Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
HP LaserJet 659A Origineel Zwart is een tonercartridge ontwikkeld voor HP LaserJet printers. Deze originele zwarte toner biedt een printcapaciteit van tot 16000 pagina's, waarmee het geschikt is voor regelmatig gebruik in kantooromgevingen. De cartridge is ontworpen om consistente printresultaten te leveren en is compatibel met specifieke HP LaserJet-modellen. Dit is een single pack bevat één cartridge zwarte toner. Voor optimale prestaties wordt aanbevolen originele HP-producten te gebruiken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 192545710992 |
| Vendorcode | W2010A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 659 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise Flow M776 HP LaserJet Enterprise M776, M856 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1127 x 956 x 1134 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 1,44 kg |
| Hoogte | 198 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1127,8 x 955 x 1132,8 mm (44.4 x 37.6 x 44.6") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 160,1 kg (353 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal kartons per EUR-palletlaag | 11 stuk(s) |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 11 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545710992 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 192545710992 |
| Vendorcode | W2010A |
| Artikelnr | 280331 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯