Je bent nog niet ingelogd
HP 335A Origineel Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 335A Originele Zwarte toner is ontworpen voor printers en biedt een afdrukvolume van 7400 pagina's. Deze toner is geschikt voor gebruik in HP-printers en zorgt voor scherpe en duidelijke afdrukken. Met een compact formaat en betrouwbare prestaties is dit een praktische keuze voor thuiskantoren en kleine werkgroepen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 7400 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 194441101829 |
| Vendorcode | W1335A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP LaserJet M438, M440, M442, M443 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1128 x 1000 x 852 mm |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Hoogte | 213 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1128 x 1000 x 851,9 mm (44.4 x 39.4 x 33.5") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 63 kg (138.9 lbs) |
| Ingebouwde drumeenheid | ✖︎ |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 7400 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 11 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194441101829 |
| Vendorcode | W1335A |
| Artikelnr | 297794 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet