Je bent nog niet ingelogd
HP 650A - [CE273A]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 650A - [CE273A] magenta tonercartridge is ontworpen voor HP-printers in de Printers productgroep. Met een afdrukvolume van 15.000 pagina's biedt deze toner een efficiënte en kostenbesparende oplossing voor uw afdrukbehoeften. Geschikt voor diverse HP-printmodellen, is deze tonercartridge een betrouwbare keuze voor uw kantoor- of thuisprintactiviteiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 15000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 884962161197 |
| Vendorcode | CE273A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 650 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise CP5525, M750 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Breedte | 492 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 15000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CE273A |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gerecycleerd materiaal percentage | 17 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 492 x 188 x 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884962161197 |
| Vendorcode | CE273A |
| Artikelnr | 760527 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal voor kantoren die bedrijfsdocumenten en marketingmateriaal in kleur printen met afbeeldingen van fotokwaliteit.
HP 650 LaserJet printing supplies produceren opvallende zakelijke documenten met glanzende fotokleuren. Originele HP tonercartridges met HP ColorSphere technologie produceren resultaten van printshopkwaliteit op tal van media.
HP 650 LaserJet printing supplies produceren opvallende zakelijke documenten met glanzende fotokleuren. Originele HP tonercartridges met HP ColorSphere technologie produceren resultaten van printshopkwaliteit op tal van media.
Toon meer
❮
❯
❮
❯