Je bent nog niet ingelogd
Epson AcuLaser C 2900 / CX 29 Toner cyaan S 050629
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Epson AcuLaser C 2900 / CX 29 Toner cyaan S 050629 is een vervangingstonerpatroon ontworpen voor laserprinters uit de AcuLaser C 2900 en CX 29 serie. Dit cyaankleurige tonerpatroon biedt een printcapaciteit van ongeveer 2500 pagina's, afhankelijk van de dekking en gebruiksomstandigheden. Het patroon is geschikt voor bedrijven en organisaties die regelmatig kleurenafdrukken produceren en op zoek zijn naar een betrouwbare tonervervanging voor hun Epson laserprinter.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 8715946484693 |
| Vendorcode | C13S050629 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | AL C2900N |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 2500 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 13,2 m |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 3570 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 66 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 85 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946484693 |
| Vendorcode | C13S050629 |
| Artikelnr | 917221 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Epson AcuLaser C 2900 / CX 29 - Toner, cyaan. Bereik: ca. 2500 paginas
Toon meer
❮
❯