Je bent nog niet ingelogd
HP Toner CB 436 A zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
HP Toner CB 436 A zwart is een verbruiksartikel voor HP laserprinters. Deze zwarte toner is geschikt voor diverse HP printermodellen en biedt een printcapaciteit van ongeveer 2000 pagina's. Het product bevat één cartridge en levert scherpe, professionele zwarte afdrukken. Ideal voor bedrijven en kantoren die regelmatig documenten printen. De toner is eenvoudig in te installeren en vervangen, waardoor onderhoud van uw printer snel en gemakkelijk is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 2000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0882780905221 |
| Vendorcode | CB436A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 36 tonercartridges werken met: |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1125 x 791 x 1149 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1130,3 x 975,4 x 1262,4 mm (44.5 x 38.4 x 49.7") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 207,3 kg (457 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 2000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CB436A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Stapelhoogte voor pallets | 4 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 36 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 28 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 882780905221 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0882780905221 |
| Vendorcode | CB436A |
| Artikelnr | 917267 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 36 LaserJet tonercartridges produceren duidelijke tekst en scherpe afbeeldingen. Ingebouwde intelligentie in de cartridge biedt gemak en bespaart tijd. U bent voordelig uit met de snelle, betrouwbare, probleemloze printprestaties van originele HP cartridges.
Toon meer
❮
❯
❮
❯