Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 715089 Rack shelf rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De Intellinet 715089 is een praktische rackplank die ontworpen is voor gebruik in serverkasten en racks. Dit rek-toebehoren in grijs biedt een solide oplossing voor het organiseren en opbergen van apparatuur in uw rackomgeving. Het product is geschikt voor diverse installatie- en opslagtoepassingen waar ruimtebesparing en orde van belang zijn. Dankzij de grijze afwerking past het naadloos in professionele rackopstellingen en draagt het bij aan een gestructureerde technische infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 766623715089 |
| Vendorcode | 715089 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1,2 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Gewicht | 1650 gram |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hot-swap | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623715089 |
| Vendorcode | 715089 |
| Artikelnr | 234467 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten