Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 715096 Rack shelf rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
1x
De Intellinet 715096 is een praktische rackplank ontworpen voor professionele serverkasten. Dit grijze rek-accessoire biedt een betrouwbare oplossing voor het organiseren en ondersteunen van apparatuur in uw rackinstallatie. Met een robuuste constructie is het geschikt voor verschillende toepassingen in datacenters en serveromgevingen. Het product integreert naadloos in bestaande rackopstellingen en draagt bij aan een efficiënte ruimtebenutting. De neutralle grijze kleur past elegant in professionele IT-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 766623715096 |
| Vendorcode | 715096 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1,2 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 1900 gram |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623715096 |
| Vendorcode | 715096 |
| Artikelnr | 234468 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten