Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 715119 Rack shelf rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De Intellinet 715119 is een praktische rackplank die deel uitmaakt van het Rack toebehoren assortiment. Dit grijze accessoire biedt een betrouwbare oplossing voor het organiseren en opbergen van apparatuur in uw rackinstallatie. Met zijn sterke constructie is het ontworpen voor professioneel gebruik in datacenter- en netwerkomgevingen. De rackplank van Intellinet helpt u uw installatie efficiënt in te richten en maximaal gebruik van de beschikbare ruimte te maken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 766623715119 |
| Vendorcode | 715119 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1,2 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 1900 gram |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal kooimoeren | 4 |
| Kooimoeren inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623715119 |
| Vendorcode | 715119 |
| Artikelnr | 234470 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten