Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech 88887204 Rack rail kit rack-toebehoren
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
8x
De Inter-Tech 88887204 is een praktische rack rail kit die ontworpen is voor gebruik in serverkasten en andere IT-omgevingen. Met zijn grijze kleur integreert deze toebehoren naadloos in professionele installaties. Dit product biedt een robuuste oplossing voor het organiseren en beveiligen van apparatuur in racks. De kit is geschikt voor standaard rackopstellingen en helpt bij het optimaliseren van de beschikbare ruimte. Inter-Tech garandeert kwaliteit en betrouwbaarheid voor uw IT-infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Draagvermogen (max) | 30 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
| EAN | 4260455641364 |
| Vendorcode | 88887204 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekrailset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Gewicht | 1780 gram |
| Hoogte | 49 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 30 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455641364 |
| Vendorcode | 88887204 |
| Artikelnr | 246469 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten