Je bent nog niet ingelogd
LogiLink W02B40B rack-toebehoren rack plate
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De LogiLink W02B40B is een professionele rack plate behorend tot ons assortiment rack toebehoren. Dit zwarte accessoire is ontworpen voor gebruik in standaard 19-inch rackkasten en biedt een betrouwbare oplossing voor kabelmanagement en organisatie. De robuuste constructie maakt het geschikt voor diverse installatie-omgevingen. Met zijn compacte afmetingen integreert de W02B40B eenvoudig in bestaande rackopstellingen en helpt bij het structureren van uw technische infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 12 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 4052792051704 |
| Vendorcode | W02B40B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Montagebeugel |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 494 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 92 mm |
| Inbouwdiepte (max) | 40 cm |
| Inbouwdiepte (min) | 23,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 12 Kg |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792051704 |
| Vendorcode | W02B40B |
| Artikelnr | 257763 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯