Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1202-B rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
Het Lanberg AK-1202-B is een paneel voor kabelbeheer uit de subcategorie Rack toebehoren. Dit zwarte paneel is speciaal ontworpen om orde en structuur in uw serverkasten aan te brengen. Met zijn praktische uitvoering helpt het bij het organiseren en routeren van kabels, wat resulteert in een netter en overzichtelijker rackinterieur. Het zwarte kleurschema past goed aan bij standaard rackinfrastructuur. Dit accessoire is ideaal voor datacenters en serveromgevingen waar professionele kabelorganisatie essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 5901969403718 |
| Vendorcode | AK-1202-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 78.7 mm |
| Gewicht | 320 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969403718 |
| Vendorcode | AK-1202-B |
| Artikelnr | 304579 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten