Digitus DN-10-TRAY-2 rack-toebehoren rack-tray
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Merk Digitus
Rackcapaciteit1U
Draagvermogen (max)25 Kg
Verkrijgbaar sindsMaart 2021
EAN4016032474265
VendorcodeDN-10-TRAY-2
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Materiaal behuizing Staal
Soort Rekschap
Rackcapaciteit 1U
Gewicht en omvang
Breedte 254 mm
Diepte 200 mm
Hoogte 44 mm
Verpakkingsvolume 2414,08 cm³
Kenmerken
Maat Rack 10"