Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1201-B rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
De Lanberg AK-1201-B is een paneel voor kabelbeheer uit de categorie Rack toebehoren. Dit zwarte accessoire is ontworpen om ordenheid in uw rackopstelling te handhaven. Het helpt bij het organiseren en routeren van kabels, wat bijdraagt aan een netter voorkomen van uw installatie. Het product combineert functionaliteit met een professioneel design en is geschikt voor diverse rackconfiguaties. Met zijn zwarte afwerking past het naadloos in moderne serverruimten en andere professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 5901969403695 |
| Vendorcode | AK-1201-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 67.5 mm |
| Gewicht | 490 gram |
| Hoogte | 44.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969403695 |
| Vendorcode | AK-1201-B |
| Artikelnr | 308260 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten