Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 4U Blank Panel voor 19 inch Rack Rack Mount Blanking Panel voor Server Racks/Serverkast
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
2x
De StarTech.com 4U Blank Panel is een praktisch accessoire voor 19 inch racks en serverkasten. Dit zwarte blanking panel biedt een eenvoudige oplossing om ongebruikte ruimte in uw rackbehuizing af te dekken. Door lege slots op te vullen, helpt het panel de luchtstroom in uw serveromgeving te optimaliseren en geeft het uw rack een nette, professionele uitstraling. Het paneel is ontworpen voor standaard 19 inch rackmontagestelsels en past naadloos in uw bestaande installatie. Dit is een essentieel hulpstuk voor rack-organisatie en onderhoud.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 65030890175 |
| Vendorcode | RKPNL4U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA-310-D |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Blanco paneel |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 482 mm |
| Gewicht | 1000 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Moeren aantal | 4 |
| Moeren inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schroef-type | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030890175 |
| Vendorcode | RKPNL4U |
| Artikelnr | 310258 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Dit 4U afdekpaneel verbetert de uitstraling en luchtstroom van uw EIA-310 conforme 19 inch server rack.
Dit stevige rack paneel zorgt voor een nette en professioneel ogende serverroom door vrije rack ruimtes en zichtbare kabels aan het zicht te onttrekken.
Wanneer het paneel wordt gebruikt voor het afdekken van ongebruikte rack units, kan dit 4RU paneel de luchtstroom verbeteren en bij bepaalde toepassingen de temperatuur regelen door vermindering van de recirculatie van hete lucht in het rack, die ontstaat wanneer ongebruikte ruimtes niet worden afgedekt.
Professionele look
Dit stevige rack paneel zorgt voor een nette en professioneel ogende serverroom door vrije rack ruimtes en zichtbare kabels aan het zicht te onttrekken.
Verbeterde luchtstroom
Wanneer het paneel wordt gebruikt voor het afdekken van ongebruikte rack units, kan dit 4RU paneel de luchtstroom verbeteren en bij bepaalde toepassingen de temperatuur regelen door vermindering van de recirculatie van hete lucht in het rack, die ontstaat wanneer ongebruikte ruimtes niet worden afgedekt.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯