Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 712231 rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Intellinet 712231 is een praktisch rack-toebehoren in grijs uitgevoerd. Dit onderdeel behoort tot de categorie Rack toebehoren en is ontworpen om uw serveromgeving optimaal in te richten. Met zijn neutrale grijze kleur past het product goed in professionele datacenter- en serverruimtes. Intellinet staat bekend om betrouwbare IT-infrastructure oplossingen. Dit toebehoren biedt functionaliteit voor betere organisatie en beheer van uw racksystemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 766623712231 |
| Vendorcode | 712231 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 345 mm |
| Gewicht | 1220 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623712231 |
| Vendorcode | 712231 |
| Artikelnr | 768388 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯