Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 712507 rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
2x
De Intellinet 712507 is een robuust en veelzijdig rack-accessoire ontworpen voor gebruik in serverruimtes en datacenters. Met zijn zwarte kleur past het naadloos in verschillende IT-omgevingen. Het biedt een praktische oplossing voor het organiseren en beveiligen van uw waardevolle apparatuur, zonder specifieke garanties te bieden. Deze rack-accessoire is een betrouwbare toevoeging aan uw IT-infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 766623712507 |
| Vendorcode | 712507 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Gewicht | 1600 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623712507 |
| Vendorcode | 712507 |
| Artikelnr | 768396 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯