Digitus DN-10-BPN-01 rack-toebehoren Blanco paneel
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Digitus
Rackcapaciteit1U
Verkrijgbaar sindsSeptember 2021
EAN4016032475903
VendorcodeDN-10-BPN-01
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Materiaal behuizing Staal
Soort Blanco paneel
Rackcapaciteit 1U
Gewicht en omvang
Breedte 255 mm
Diepte 10 mm
Hoogte 45 mm
Kenmerken
Maat Rack 10"