Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U rack-toebehoren Geventileerd blind paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
Het Ubiquiti Networks UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U is een geventileerd blind paneel dat ontworpen is voor gebruik in rackkasten. Dit paneel uit de subcategorie rack toebehoren biedt een praktische oplossing voor het vullen van ongebruikte rackruimte. Het grijze paneel beschikt over ventilatieopeningen die optimale luchtcirculatie in uw rackinstallatie mogelijk maken. Met zijn 1U-formaat past het naadloos in standaard 19-inch rackkasten en helpt het bij het handhaven van een georganiseerde en efficiënte serveromgeving. Ideaal voor professionele netwerk- en datacenterinstallaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 810010079961 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium, SPCC |
| Soort | Geventileerd blind paneel |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 442.4 mm |
| Diepte | 63.5 mm |
| Gewicht | 420 gram |
| Hoogte | 43.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810010079961 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U |
| Artikelnr | 941499 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯