Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-19 PLINTH-6/10-B rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
De Digitus DN-19 PLINTH-6/10-B is een robuust en functioneel rack-toebehoren uit de categorie Rack toebehoren. Met een zwarte kleur en duurzame constructie biedt dit product een solide basis voor het opslaan en organiseren van uw bedrijfskritische apparatuur. Het is ontworpen om probleemloos te integreren met 19-inch rackkasten, waardoor het een handige oplossing is voor het beheren van uw IT-infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4016032334606 |
| Vendorcode | DN-19 PLINTH-6/10-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Unique Server |
| Kleur Product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Verpakkingsvolume | 25004 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 73269098 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032334606 |
| Vendorcode | DN-19 PLINTH-6/10-B |
| Artikelnr | 945146 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten