Digitus DN-19-KEY-4444 rack-toebehoren Vergrendelsleutel
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Merk Digitus
Verkrijgbaar sindsFebruari 2024
EAN4016032490500
VendorcodeKEY 4444
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zilver, Zwart
Soort Vergrendelsleutel
Gewicht en omvang
Breedte 5 mm
Diepte 45 mm
Hoogte 25 mm
Verpakkingsvolume 5,625 cm³
Kenmerken
Maat Rack 19"