Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets - [DN-19 TRAY-2-600]
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Digitus
Rackcapaciteit1U
Draagvermogen (max)25 Kg
Verkrijgbaar sindsSeptember 2016
EAN4016032135456
VendorcodeDN-19 TRAY-2-600
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
62,95
In winkelmand
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Rackcapaciteit 1U
Gewicht en omvang
Hoogte 2040 mm
Verpakkingsvolume 8552,7 cm³
Kenmerken
Maat Rack 19"
Logistieke gegevens
Code UK-handelstarief 94039910
Overige specificaties
Afmetingen (B x D x H) 465 x 345 x 30 mm