Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets - [DN-19 TRAY-2-600-SW]
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets is een praktisch rek-toebehoren item in zwart. Dit schuifbare rek is speciaal ontworpen voor gebruik in 600mm diepe kasten en biedt een efficiënte manier om apparatuur en kabels te organiseren. Het zwarte ontwerp past goed in professionele serverkasten en racks. Dit toebehoren stuk helpt bij het optimaliseren van de beschikbare ruimte en verbetert de toegankelijkheid tot uw apparatuur. Perfect voor datacenters, IT-omgevingen en netwerk-installaties waar ordening en efficiëntie essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Digitus
Rackcapaciteit1U
Draagvermogen (max)25 Kg
Verkrijgbaar sindsSeptember 2016
EAN4016032149446
VendorcodeDN-19 TRAY-2-600-SW
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
64,95
In winkelmand
Kleur Product Zwart
Rackcapaciteit 1U
Gewicht en omvang
Hoogte 1342 mm
Verpakkingsvolume 8552,7 cm³
Kenmerken
Maat Rack 19"
Logistieke gegevens
Code UK-handelstarief 94039910
Overige specificaties
Afmetingen (B x D x H) 465 x 345 x 30 mm