Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 1U 19 inch Serverrack Staal Beugel Verticale Wandmontage
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De StarTech.com 1U 19 inch Serverrack Staal Beugel Verticale Wandmontage biedt een robuuste oplossing voor het monteren van apparatuur in een 19-inch racksysteem. Gemaakt van staal, is deze beugel geschikt voor zowel wandmontage als verticale plaatsing. Met een hoogte van 1U is hij geschikt voor diverse typen apparatuur. Ideaal voor efficiënt ruimtegebruik in een serverruimte of kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 56.7 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030834384 |
| Vendorcode | RK119WALLV |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 504 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 660 gram |
| Hoogte | 151 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 56.7 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030834384 |
| Vendorcode | RK119WALLV |
| Artikelnr | 990932 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het RK119WALLV 1U 19 inch serverrack voor verticale wandmontage biedt een veelzijdige opslagoplossing waarmee u rackapparatuur (netwerkapparaten, stekkerdozen, patchpanelen) verticaal kunt monteren (plat tegen de wand) om ruimte te besparen. Dit TAA-conform product voldoet aan de eisen van de US Federal Trade Agreements Act (TAA), die federale aankopen in de USA volgens het GSA Schedule mogelijk maakt.
De 1U-beugel kan ook horizontaal onder een bureau worden gemonteerd voor een gemakkelijke toegang tot apparatuur direct vanaf uw werkplek. De montagebeugel is perfect voor kleine en thuiskantoren, is robuust uitgevoerd in staal naar de EIA-310-normen voor 19"-racks en bespaart ruimte in omgevingen waar geen plaats is voor standaard serverracks. Het is geschikt voor montage aan vrijwel elke wand/plafond (zoals gipsplaat) en de bevestigingsopeningen liggen precies 16 inch (40,6 cm) uit elkaar.
Meer opslagruimte nodig? StarTech.com levert ook een 2U, 3U en 4U 19" beugel voor wandmontage.
De 1U-beugel kan ook horizontaal onder een bureau worden gemonteerd voor een gemakkelijke toegang tot apparatuur direct vanaf uw werkplek. De montagebeugel is perfect voor kleine en thuiskantoren, is robuust uitgevoerd in staal naar de EIA-310-normen voor 19"-racks en bespaart ruimte in omgevingen waar geen plaats is voor standaard serverracks. Het is geschikt voor montage aan vrijwel elke wand/plafond (zoals gipsplaat) en de bevestigingsopeningen liggen precies 16 inch (40,6 cm) uit elkaar.
Meer opslagruimte nodig? StarTech.com levert ook een 2U, 3U en 4U 19" beugel voor wandmontage.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯