Je bent nog niet ingelogd
Deltaco Office Monitor Arm Dual Monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Deltaco Office Monitor Arm Dual Monitor is een professionele bureausteun voor twee beeldschermen. Dit montageproduct ondersteunt monitoren tot 32 inch met een maximaal draagvermogen van 16 kg. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75 x 75 en 100 x 100 mm, wat flexibiliteit biedt bij verschillende monitormodellen. Met zijn witte afwerking past het product uitstekend in moderne kantooromgevingen. Dit is een praktische oplossing voor ergonomische werkstations met meerdere beeldschermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deltaco |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 16 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 7333048043542 |
| Vendorcode | DELO-0158 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -30 - 30° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 842 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Gewicht | 2,71 kg |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8302500000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 8 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Bureaumontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 16 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7333048043542 |
| Vendorcode | DELO-0158 |
| Artikelnr | 1057989 |
| Merk | Deltaco |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De DELO-0158 is een verstelbare dubbele premiummonitorarm van DELTACO OFFICE voor monitoren/schermen tussen 17'
- 32' tot 8 kg (per monitor). Door te bevestigen aan het DELO-0151 slatwall paneel kunt u waardevolle bureauruimte vrijmaken en uw opbergruimte op uw bureau uitbreiden. Het vrijhangende ontwerp zorgt voor een makkelijke positionering in de beste ergonomische positie. De DELO-0157 is uitgerust met verschillende functies die ervoor zorgen dat u altijd de beste kijkhoek kunt vinden, ongeacht waar u zich bevindt. Kantelhoek +30-30, draaihoek +90-90 en rotatie +180- 180. The monitor arm is also equipped with cable management for a neat look without hanging cables. DELO-0158 monitor arm from DELTACO OFFICE is part of a modular system adapted for modern offices, schools and and other workplaces, it includes a number of accessories that can be connected both quickly and easily 5-year warranty Tilt +30-30 Swivel +90-90 Rotate +180-180 VESA compatible: 75x75 100x100 Easy to adjust, no tools required Cable Clip: routes cables to reduce clutter for a clean neat look Space-Saving Design: free up and gain additional desktop work space Free-Tilting Design: ensures the best ergonomic position and multiple viewing angles Package contents: dual monitor-arm, mounting accesories and manual Dimensions: (WxDxH) 842 x 125 x 152 mm Gewicht: 2,97 kg
- 32' tot 8 kg (per monitor). Door te bevestigen aan het DELO-0151 slatwall paneel kunt u waardevolle bureauruimte vrijmaken en uw opbergruimte op uw bureau uitbreiden. Het vrijhangende ontwerp zorgt voor een makkelijke positionering in de beste ergonomische positie. De DELO-0157 is uitgerust met verschillende functies die ervoor zorgen dat u altijd de beste kijkhoek kunt vinden, ongeacht waar u zich bevindt. Kantelhoek +30-30, draaihoek +90-90 en rotatie +180- 180. The monitor arm is also equipped with cable management for a neat look without hanging cables. DELO-0158 monitor arm from DELTACO OFFICE is part of a modular system adapted for modern offices, schools and and other workplaces, it includes a number of accessories that can be connected both quickly and easily 5-year warranty Tilt +30-30 Swivel +90-90 Rotate +180-180 VESA compatible: 75x75 100x100 Easy to adjust, no tools required Cable Clip: routes cables to reduce clutter for a clean neat look Space-Saving Design: free up and gain additional desktop work space Free-Tilting Design: ensures the best ergonomic position and multiple viewing angles Package contents: dual monitor-arm, mounting accesories and manual Dimensions: (WxDxH) 842 x 125 x 152 mm Gewicht: 2,97 kg
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯