Je bent nog niet ingelogd
Neomounts monitor arm FPMA-D935G
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Neomounts monitor arm FPMA-D935G is een robuuste bureausteun ontworpen voor het veilig plaatsen van één monitor tot maximaal 30 inch. Met een draagvermogen tot 10 kg en compatibiliteit met VESA standaarden 75x75 en 100x100, biedt deze arm flexibiliteit bij montage. Het zilverkleurige design past elegant op elk modern bureau. Deze monitor arm zorgt voor optimale ergonomie en ruimtebesparing op het werkblad, ideal voor professionele werkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 8717371443139 |
| Vendorcode | FPMA-D935G |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 0 - 180° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstand tot de muur (min) | 12 cm |
| Diepte-instelbereik | 120 - 500 mm |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 500 mm |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 2,75 kg |
| Hoogte | 500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstand tot de muur (max.) | 50 cm |
| Bureaubladdikte (max) | 10,5 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 10 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Zeilring |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371443139 |
| Vendorcode | FPMA-D935G |
| Artikelnr | 172016 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Met deze NewStar monitorarm, model FPMA-D935G, bevestigt u een flatscreen aan het bureau via een bureaudoorvoer.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D935D heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van de arm is 12 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D935D heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van de arm is 12 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
