Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com ARMDUALV 27" Klem Zwart flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De StarTech.com ARMDUALV is een professionele bureausteun ontworpen voor het ergonomisch plaatsen van twee monitoren tot 27 inch. Met een maximaal draagvermogen van 10 kg per arm biedt deze zwarte steun flexibele positionering voor uw werkstation. De houder is compatibel met VESA-maten 75x75 en 100x100, wat hem geschikt maakt voor de meeste moderne monitors. De dual-arm configuratie bevordert betere zichtlijnen en ruimtebesparend bureaubeheer, ideaal voor multitasking-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
| EAN | 65030870146 |
| Vendorcode | ARMDUALV |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Pivot hoek | -45 - 45° |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Hoogte | 900 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal afdekkappen inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Aantal kabelklemmen | 2 |
| Aantal rubberen pads inbegrepen | 5 stuk(s) |
| Aantal schroeven | 16 |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 8 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,8 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| Moersleutel meegeleverd | Zeskantsleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Inclusief moersleutel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030870146 |
| Vendorcode | ARMDUALV |
| Artikelnr | 195299 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Met deze stevige en slanke dubbele monitorarm kunt u twee schermen boven uw bureau of tafel monteren, om ruimte vrij te maken en uw productiviteit te verhogen. Met zijn sterke stalen constructie houdt deze dubbele monitor arm twee beeldschermen, elk tot 27 inch, veilig verticaal boven elkaar vast.
De verticale dubbele monitor beugel houdt twee schermen, boven elkaar, in een verticale positie. De hoogte van de schermen kan worden ingesteld langs de 700 mm lange stang.
Met deze dual monitorarm kunt u comfortabeler werken, nek- en oogbelasting verminderen zonder van links naar rechts te moeten kijken bij het vergelijken van bestanden of het doorlezen van referentiemateriaal op uw schermen. De standaard is ideaal voor het vergelijken van spreadsheets, webdesign, codering, maken en bekijken van bestanden en nog veel meer.
De verstelbare schermstandaard kan soepel en probleemloos +45°/-45° worden gekanteld en +45°/-45° worden gedraaid, waardoor schitteringen op het scherm gemakkelijk kunnen worden verminderd en de ideale kijkhoek kan worden ingesteld. Deze standaard kan ook 360° worden geroteerd voor een flexibel kijkhoek.
De stalen dubbele monitor arm ondersteunt schermen van elk 13" tot 27", en tot een gewicht van 10 kg per scherm. Het oppervlak heeft een poedercoating om krassen te helpen voorkomen.
Met de dual monitor arm kunt u uw met VESA-montage compatibele scherm eenvoudig boven uw bureau hangen, met behulp van de meegeleverde C-klem of doorvoergatbevestiging. Om de montage te vereenvoudigen, heeft de VESA-arm inkepingen waarmee u de montageschroeven vooraf kunt instellen. En de kabelklemmen houden uw kabels netjes uit het zicht.
Configureer uw schermen voor een hogere productiviteit
De verticale dubbele monitor beugel houdt twee schermen, boven elkaar, in een verticale positie. De hoogte van de schermen kan worden ingesteld langs de 700 mm lange stang.
Met deze dual monitorarm kunt u comfortabeler werken, nek- en oogbelasting verminderen zonder van links naar rechts te moeten kijken bij het vergelijken van bestanden of het doorlezen van referentiemateriaal op uw schermen. De standaard is ideaal voor het vergelijken van spreadsheets, webdesign, codering, maken en bekijken van bestanden en nog veel meer.
Pas uw schermen aan voor de ideale kijkervaring
De verstelbare schermstandaard kan soepel en probleemloos +45°/-45° worden gekanteld en +45°/-45° worden gedraaid, waardoor schitteringen op het scherm gemakkelijk kunnen worden verminderd en de ideale kijkhoek kan worden ingesteld. Deze standaard kan ook 360° worden geroteerd voor een flexibel kijkhoek.
Robuust stalen design
De stalen dubbele monitor arm ondersteunt schermen van elk 13" tot 27", en tot een gewicht van 10 kg per scherm. Het oppervlak heeft een poedercoating om krassen te helpen voorkomen.
Eenvoudige installatie
Met de dual monitor arm kunt u uw met VESA-montage compatibele scherm eenvoudig boven uw bureau hangen, met behulp van de meegeleverde C-klem of doorvoergatbevestiging. Om de montage te vereenvoudigen, heeft de VESA-arm inkepingen waarmee u de montageschroeven vooraf kunt instellen. En de kabelklemmen houden uw kabels netjes uit het zicht.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
