Je bent nog niet ingelogd
Equip 650112 monitorarm Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
7x
De Equip 650112 monitorarm in wit is een praktische bureausolution voor het ergonomisch positioneren van uw monitor. Deze arm ondersteunt schermen tot 27 inch en kan een gewicht tot 9 kilogram dragen. De flexibele montageoptie maakt gebruik van VESA-standaarden van 75x75 en 100x100, wat compatibiliteit met diverse monitoren waarborgt. Met zijn schone witte afwerking past het apparaat goed in moderne werkruimtes, terwijl het bureaublad wordt ontlast door verticale montering van uw beeldscherm.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2017 |
| EAN | 4015867197622 |
| Vendorcode | 650112 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -40 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 663 mm |
| Diepte | 651 mm |
| Gewicht | 5,05 kg |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867197622 |
| Vendorcode | 650112 |
| Artikelnr | 202404 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯